Menu
Fotel uszak z podnóżkiem

Urządzanie domu to wybór mebli i dodatków praktycznych, estetycznych i takich, które zapewnią komfort, a następnie odpowiednie połączenie ich ze sobą w spójną całość. W domu nie może zabraknąć również przestrzeni, w której możesz liczyć na wysoką jakość odpoczynku. W takim miejscu warto umieścić wygodny i świetnie prezentujący się fotel uszak z podnóżkiem. Czy warto go kupić? Jakie znaczenie ma podnóżek w zestawie? Czy fotel uszak i podnóżek muszą mieć ten sam kolor? Jak dopasować ten mebel do wnętrza?

czytaj całość »
Przechowywanie alkoholu – jak robić to dobrze?

Alkohol w warunkach domowych można przechowywać na wiele sposobów. Domowy barek, kuchenna szafka, półka w lodówce – to tylko niektóre z miejsc, w których można odnaleźć butelki z cennymi trunkami. Jednak różne alkohole wymagają odmiennych warunków, ochrony przed światłem, temperatury. Szczególne wymagania mają wina - w ich przypadku niezbędna jest bowiem leżąca pozycja przechowywania. Pozostawienie ich pionowo na dłuższy czas, wiązać się będzie z pogorszeniem smaku.

czytaj całość »
Współpraca z Aluro

Jest mi bardzo miło poinformować, że zostaliśmy partnerem marki Aluro. Od dzisiaj możecie na stronach naszego sklepu znaleźć wiele pięknych produktów, docenianych przez znane czasopisma wnętrzarskie...

czytaj całość »
do góry

Copyright © 2021-2023 VALIE | Oprogramowanie Shoper

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl