Czas i koszty dostawy

Czas

Realizacja zamówień trwa około 2-3 dni robocze. Towar zamówiony do 12:00 jest tego samego dnia starannie spakowany, a przesyłka zabezpieczona i przygotowana dla kuriera. Zamówienia po godzinie 12:00 są realizowane tego samego lub kolejnego dnia. Zamówienia weekendowe są przygotowane do wysyłki w poniedziałek od rana.

Nasi Klienci są na bieżąco informowani o kolejnych etapach realizacji zamówienia. W razie wątpliwość lub pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową lub telefoniczną.

 

Koszt

Jest uzależniony od łącznej wagi i gabarytów zamówionych przedmiotów. Dla większości zamówionych przedmiotów (do 30 kg) będzie to paczka kartonowa dostarczona przez kuriera. Dla niektórych przedmiotów koszt dostawy danego zamówienia będzie możliwy do oszacowania po jego przygotowaniu - dopiero wtedy możemy stwierdzić, czy wysyłka wymaga przygotowania palety. O dokładnym koszcie dostawy i ewentualnej dopłacie za gabaryt zostaniecie Państwo poinformowani przez nasz Dział Obsługi Klienta. W przypadku zakupów większej ilości przedmiotów, Klient ponosi tylko jeden koszt dostawy.

Dostawy zamówień powyżej kwoty 3000 zł realizowane są za darmo z uwzględnieniem przesyłek paletowych.*

 

Sposób wysyłki
Płatność online
Przesyłka kurierska
35 zł
Przesyłka kurierska większego gabarytu
90 zł
Towar wysłany na półpalecie 100
Towar wysłany na pełnej palecie
190 zł

 

Zalecamy, by przedmioty dostarczone sprawdzić w obecności kuriera, a w razie nieprawidłowości spisać odpowiedni protokół w jego obecności.

 

* Nie dotyczy produktów objętych promocjami.

 

Masz pytanie? Chętnie pomożemy → kontakt

do góry

Copyright © 2021-2022 VALIE | Oprogramowanie Shoper

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl