Czas i koszty dostawy


Czas realizacji

Realizacja zamówień trwa około 2-3 dni robocze. Towar zamówiony do 12:00 jest tego samego dnia starannie spakowany, a przesyłka zabezpieczona i przygotowana dla kuriera. Zamówienia po godzinie 12:00 są realizowane tego samego lub kolejnego dnia. Zamówienia weekendowe są przygotowane do wysyłki w poniedziałek od rana.

Nasi Klienci są na bieżąco informowani o kolejnych etapach realizacji zamówienia. W razie wątpliwość lub pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową lub telefoniczną.

Koszt dostawy

Jest uzależniony od łącznej wagi i gabarytów zamówionych przedmiotów. Dla większości zamówionych przedmiotów (do 30 kg) będzie to paczka kartonowa dostarczona przez kuriera. W przypadku zakupów większej ilości przedmiotów, Klient ponosi tylko jeden koszt dostawy. Valie.pl zastrzega sobie prawo do poinformowania klienta o zwiększonym koszcie dostawy, jeżeli dane zamówienie zawiera niestandardowy produkt, lub sumaryczny koszt jest możliwy do oszacowania dopiero po przygotowaniu przesyłki. Poniżej prezentujemy standardowe wyceny za usługi kurierskie.

Sposób wysyłki Płatność
Przesyłka kurierska drobnicowa 35 zł
Przesyłka kurierska średniego rozmiaru 60 zł
Przesyłka kurierska większego gabarytu 90 zł
Towar wysłany na półpalecie 120 zł
Towar wysłany na pełnej palecie 190 zł